Import adresów z pliku i inne nowości

Import adresów z pliku i inne nowości w fireTMS

Z tego artykułu dowiesz się o nowych funkcjach i ulepszeniach:

Import adresów załadunków i rozładunków z pliku

Z nową wersją systemu została dodana możliwość zaimportowania adresów (miejsc) do systemu fireTMS z pliku CSV. Szablon takiego pliku do uzupełnienia można pobrać w Kartoteki >> Miejsca >> po prawej stronie opcja Importuj z pliku >> Pobierz Szablon. Natomiast importu uzupełnionego pliku można dokonać, wybierając opcję Wybierz plik. Dzięki tej funkcji użytkownik będzie miał możliwość szybkiego zaimportowania różnego typu miejsc, jak na przykład adresów załadunku/rozładunku, które będzie mógł wykorzystać podczas tworzenia nowego zlecenia.

Podgląd wysłanych załączników

Po wysłaniu faktury e-mailem bezpośrednio z fireTMS w sekcji z Dziennikiem aktywności pojawia się wpis na temat dokonanej wysyłki. Można znaleźć tam m.in. informacje na temat adresów e-mail, czy też wysłanych załączników wraz z autorem, datą oraz godziną. Z nową wersją systemu dodatkowo pojawi się możliwość podglądu i pobrania wysłanych załączników.

Kody GTU dla Rewizor GT oraz Subiekt GT

O funkcjonalności kodów GTU wspominaliśmy już we wcześniejszym wpisie na blogu. Od teraz kody GTU zostaną uwzględnione w eksporcie do programów księgowych, takich jak Rewizor GT oraz Subiekt GT.

Nowa telematyka Eurowag, Verizon Connect

Eurowag oraz Verizon Connect to kolejne telematyki, które dołączyły do listy dostawców GPS zintegrowanych z fireTMS. Dzięki tym integracjom użytkownicy mogą m.in. na bieżąco śledzić lokalizację swojej floty w systemie. W celu zintegrowania fireTMS z wybranym dostawcą należy przejść do Konfiguracja >> Konfiguracja systemu >> zakładka Konfiguracja transportu >> sekcja Konfiguracja telematyki (GPS)


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat importu miejsc z pliku i pozostałych nowości, skontaktuj się z nami.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *