Harmonogram pojazdów – informacja o pobraniu naczepy

Harmonogram pojazdów - informacja o pobraniu i odstawieniu naczepy

Z tego artykułu dowiesz się o nowych funkcjach i ulepszeniach:

Harmonogram pojazdów – informacja o pobraniu i odstawieniu naczepy

Harmonogram pojazdów stanowi doskonałe narzędzie do planowania i monitorowania pracy taboru własnego. Przedstawia m.in. wykaz realizowanych zleceń z informacją na temat pierwszego punktu załadunku oraz ostatniego punktu rozładunku. Z nową wersją fireTMS wprowadziliśmy rozróżnienie na widoku harmonogramu dla punktów zlecenia dotyczących pobrania lub odstawienia naczepy. Każdy z nich będzie oznaczony odpowiednią ikoną – tożsamą z oznaczeniem obowiązującym na liście ze wszystkimi zleceniami.

harmonogram pojazdów

Integracja z programem księgowym Asseco Wapro ERP

Kolejną nowością jest integracja z programem księgowym Asseco Wapro ERP. W celu wyeksportowania dokumentów księgowych należy przejść do Księgowość >> Eksport dokumentów. Następnie, po wybraniu opcji Eksportuj z listy dostępnych programów, trzeba przejść do Asseco Wapro ERP i uzupełnić wszystkie obowiązkowe informacje. Po zatwierdzeniu eksportu system wygeneruje plik z fakturami, który należy pobrać, a następnie zaimportować do programu księgowego.

Integracja z Asseco Wapro ERP

Wyszukiwanie pojazdu po numerze własnym (tzw. numer boczny)

Osoby zarządzające flotą mają możliwość nadania pojazdom numerów własnych (tzw. numerów bocznych), które będą je w prosty sposób dodatkowo identyfikować. Aby dodać taki numer, należy przejść do Pojazdy >> Pojazdy. Następnie trzeba edytować wybrany pojazd i w polu Numer boczny wprowadzić oczekiwaną wartość. Od teraz w każdym miejscu w systemie, gdzie znajduje się numer rejestracyjny pojazdu, będzie również informacja na temat jego numeru bocznego. Dodatkowo wszystkie pola z wyszukiwaniem numeru rejestracyjnego pojazdu uwzględnią dowolny fragment numeru bocznego.

numer boczny

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wprowadzonych nowości i ulepszeń, skontaktuj się z nami.

*Funkcje dostępne w wybranych pakietach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *