Plik z rejestrem załadunków i rozładunków do 4Trans

Plik z rejestrem załadunków i rozładunków do 4Trans w FireTMS

Z tego artykułu dowiesz się o nowych funkcjach i ulepszeniach:

Plik z rejestrem załadunków i rozładunków do 4Trans

Z nową wersją FireTMS wprowadziliśmy możliwość wygenerowania pliku z rejestrem załadunków i rozładunków przeznaczonego do programu 4Trans. Zestawienie to można wygenerować z listy ze wszystkimi zleceniami, wybierając odpowiedni zakres dat. Dla każdego z kierowców zostanie wygenerowany wtedy osobny plik. Po jego sprawdzeniu i ewentualnym skorygowaniu można zaimportować go do programu 4Trans. 

Nowe filtry na liście z fakturami i płatnościami

Do listy z fakturami zakupowymi zostały dodane filtry, takie jak: Data sprzedaży (została dodana również dodatkowa kolumna), Kontrahent, Oddział (została dodana również dodatkowa kolumna), Pozycje na fakturze. Do listy z fakturami sprzedażowymi również został dodany filtr Pozycje na fakturze. Natomiast do listy z płatnościami dodaliśmy filtry umożliwiające odszukanie płatności po kwocie: Do zapłaty, Pozostało do zapłaty, Pozostało do zapłaty [w walucie kraju oddziału]. Niewątpliwie ułatwią one wyszukiwanie i tworzenie preferowanych zestawień. 

Możliwość eksportu not obciążeniowych do Excela

Z nową wersją dodaliśmy możliwość wyeksportowania not obciążeniowych do Excela. W tym celu należy przejść do Księgowość >> Sprzedaż >> Noty obciążeniowe >> Wszystkie noty, gdzie na liście wybieramy opcję Export: Excel.

Nowe uprawnienia na widoczność kosztu oraz prowizji zlecenia

Od teraz w edycji uprawnień dla poszczególnych roli możemy wyłączyć widoczność:

  • kolumny z kosztem na liście ze wszystkimi zleceniami
  • wewnątrz widoku zlecenia widoczność pola z prowizją 

Dzięki temu Administrator będzie mógł decydować, które z preferowanych ról mają mieć dostęp do takich informacji.

Integracja z GPS Geotrak

Geotrak to kolejna telematyka, która dołączyła do listy dostawców GPS zintegrowanych z FireTMS. Dzięki tej integracji użytkownicy mogą na przykład na bieżąco śledzić lokalizację swojej floty w naszym programie dla transportu i spedycji. Dodatkowo pomoże ona firmom transportowym w procesie generowania kart drogowych.

*Funkcje dostępne w wybranych pakietach

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *