Wszystkie dokumenty razem ze zleceniem w FireTMS

Dokumenty ze zleceniem w fireTMS

Ilość dokumentów, które generuje każde zlecenie jest naprawdę spora. Można pogubić się w gąszczu CMRek, skanów, podpisanych faktur i innych niezbędnych dokumentów. Dlatego by ułatwić poruszanie się wśród dokumentacji, wszystkie dokumenty podpięliśmy do konkretnego zlecenia. Ale to nie wszystko. W tym artykule przeczytajcie także o dodawaniu punktów przejazdu na trasie, nowych integracjach GPS i  5 aplikacjach mobilnych na start.

Dokumenty razem ze zleceniem

Każde zlecenie generuje naprawdę niezłą ilość dokumentów, a jak wiadomo, porządek w papierach musi być. CMRki, skany zleceń, podpisane faktury i jeszcze inne wymagane dokumenty, od tej pory wszystkie można mieć w jednym miejscu. Widać to dokładnie na zamieszczonym screenie z programu: każde zlecenie ma od tej pory “podpięte” niezbędne papiery.

 Modyfikacja trasy przejazdu

Ustawianie trasy przejazdu i modyfikowanie jej na bieżąco, tak  by ustawić jak najbardziej optymalną, jest teraz możliwe. Każda zmiana trasy, dodanie punktu przejazdowego, będzie widoczna na zleceniu. I do tego to wszystko można robić na mapie popularnym sposobem drag’n drop (chwyć i rzuć).

Nowe telematyki

Bardzo cieszy nas możliwość oddawania w Wasze ręce kolejnych ułatwień. Nic tak nie cieszy jak nowe telematyki na pokładzie FireTMS.  Tym razem połączyliśmy się z telematykami GPS: Juwentus, Atrom i Web-sat. Witamy!

5 aplikacji mobilnych FireTMS Driver na start

A na sam koniec świetna wiadomość: dla każdego nowego, zarejestrowanego konta w systemie FireTMS mamy włączonych 5 aplikacji mobilnych FireTMS driver. Działanie aplikacji mobilnej można testować bezpłatnie podczas 14-dniowego okresu próbnego programu FireTMS.

Jesteś już użytkownikiem FireTMS? Skontaktuj się z działem handlowym lub technicznym i również otrzymasz możliwość 14-dniowego bezpłatnego  testowania aplikacji mobilnej FireTMS.