Podział ładunków i precyzyjne oznaczanie faktur

Podział ładunków i oznaczanie faktur w fireTMS

Dzisiejsza aktualizacja FireTMS przyniosła kolejne nowości, obejmując między innymi rejestrację faktury kosztowej z płatnością gotówkową oraz nowy podział ładunków.

Oznaczenie płatności gotówką dla faktury

Rejestrując nową fakturę zakupową (kosztową) poprzez kartę KSIĘGOWOŚĆ>ZAKUPY>Rejestruj nowy dokument>Faktura zakupowa wprowadzimy przykładową fakturę. W zaznaczonym polu możesz wybrać formę płatności. Do obecnego wcześniej przelewu dodaliśmy wspomnianą formę płatności gotówką.

Nowy podział ładunków

Nowe funkcje docenią użytkownicy, którzy często korzystają z funkcji podziału ładunku. Od dzisiaj ta funkcjonalność jest jeszcze bardziej intuicyjna i przyjazna Użytkownikom.

Dzięki najnowszej aktualizacji FireTMS:

  • możliwe jest podzielenie ładunku na równe części w bardzo prosty sposób

Wprowadź ładunek do aplikacji dokładnie w taki sam sposób jak do tej pory. Następnie wybierz opcję podziel a następnie kliknij podziel na równe części.

Nasz przykładowy ładunek składa się z 10 jednostek. Można go podzielić na równe części (wybrać można od 2 do 30 równych części). Jeśli wybierzemy (w tym przypadku) 5 równych części FireTMS podzieli ładunek na 5 części po 2 jednostki.

  • zyskałeś nowy, bardziej czytelny widok dzielenia ładunku

Załóżmy, że wprowadzasz do FireTMS ładunek z 2 miejscami załadunku (po 5 jednostek w każdym) i 2 punktami rozładunku.

Następnie klikając w podziel uzyskujesz nowy, bardziej czytelny widok podziału gdzie możesz wydzielić części wybranego ładunku.


Od teraz praca z ładunkami i ich podziałem jest łatwiejsza, bardziej intuicyjna i przejrzysta dla Użytkowników programu do zarządzania transportem FireTMS.

Jeśli jeszcze nie masz konta, w naszym programie dla transportu i spedycji to kliknij poniższy przycisk i testuj przez 14 dni, bez żadnych zobowiązań.