Integracja z Inelo i inne nowości w FireTMS #12

Integracja fireTMS z Inelo

Integracja z Inelo, dostawcą telematyki GPS czy możliwość wydruku duplikatu faktury to tylko niektóre nowości w programie transportowym FireTMS. Dzisiejsza aktualizacja aplikacji przyniosła kilka istotnych zmian, o których informujemy w poniższym artykule. Zobacz Nowości w FireTMS!

Dzięki temu, że nasz aplikacja działa jako oprogramowanie w chmurze wszystkie aktualizacje przeprowadzane są “w tle” będąc niewidocznymi dla użytkownika. A jakie nowości w FireTMS pojawiły się wraz z najnowszą aktualizacją?

Integracja z Inelo

Jedną z nowych funkcji w FireTMS jest integracja z Inelo, dostawcą telematyki GPS. Aby ją skonfigurować należy po zalogowaniu się do aplikacji przejść przez karty KONFIGURACJA>KONFIGURACJA SYSTEMU>KONFIGURACJA TRANSPORTU>DODAJ TELEMATYKĘ

Możliwość wydruku duplikatu faktury oraz korekty

Kolejną nowością w FireTMS po najnowszej aktualizacji jest możliwość wydruku duplikatu faktury (oraz jej korekty).

Ta opcja jest możliwa z widoku dowolnej faktury. Należy kliknąć drukuj fakturę>drukuj duplikat faktury (z opcjami) i następnie wybrać pożądane dane (w przypadku duplikatu z opcjami).

Tak wygląda duplikat faktury. Domyślnie dopisywana jest data z dnia, w którym duplikat faktury został wystawiony.

Dzienny format numeracji dla faktur

Jedną z kolejnych funkcji wprowadzoną w ostatniej aktualizacji jest dzienny format numeracji dla faktur. Oznacza to, że od teraz w numeracji faktur znaleźć się może dzień (dotychczas był to tylko miesiąc i rok). Oczywiście wciąż w numeracji dodawać można dodatkowe separatory.

Jeśli masz konto w FireTMS to te nowe funkcje sprawdzisz logując się tutaj. Jeśli chcesz zarejestrować się w naszej aplikacji to zrobisz to tutaj.