Możliwość wprowadzania notatki do ładunków i zleceń inne nowości w FireTMS #10

Notatki do ładunków, zleceń i faktur w fireTMS

Dzisiejsza aktualizacja aplikacji FireTMS przyniosła kilka interesujących udogodnień, między innymi notatki do ładunków, zleceń i faktur. Sprawdź nowości w FireTMS!

Możliwość wprowadzania notatki do ładunków, zleceń i faktur

Od teraz masz możliwość dodawania notatek do ładunków, zleceń i faktur.

Dzięki temu możesz zapisać notatkę np. dlaczego pojazd się spóźnił, faktura została anulowana. Ta funkcjonalność pozwoli lepiej dokumentować pracę.

Poszczególni pracownicy widzą notatki dotyczące dokumentów, co usprawnia procesy komunikacji zachodzące w Twojej firmie. Na przykład spedytorzy pracujący na drugą zmianę mogą z łatwością dowiedzieć się potrzebnych informacji o ładunkach czy zleceniach bez potrzeby komunikacji ze spedytorami z pierwszej zmiany.

Dodano statusy zleceń oraz etapy pracy

Dotychczas widoczne były tylko statusy ładunków, ale w najnowszej wersji aplikacji FireTMS, wyświetlany jest również status zlecenia. Dzięki temu wiesz co dokładnie dzieje się ze zleceniem w tej chwili. Poza tym dodaliśmy kolumnę etapy, która sugeruje co jeszcze pozostało Ci do zrobienia z danym zleceniem – np. wystawić, zatwierdzić fakturę, wykonać płatność. Wykorzystując filtr wyszukiwania możesz wyszukać wszystkie zlecenia, które wymagają wystawienia faktury lub wykonania innej czynności. Tym samym łatwo i szybko dopełnisz wszystkich niezbędnych formalności.

Pierwsze etapy widoczne będą dopiero po wystawieniu faktury. Kiedy zrealizujesz część etapu (np. zarejestrujesz fakturę zakupową) FireTMS to odnotuje, a Ty z łatwością odczytasz jakie zadania wymagają jeszcze realizacji.

Możliwość przypisania użytkownika do wybranego oddziału

Dzięki tej funkcji możesz przypisać użytkownika do wybranego oddziału, a program spedycyjny FireTMS domyślnie ustawi ten oddział jako wybrany podczas wprowadzania ładunku lub nowej faktury. Aby było to możliwe musisz przypisać do użytkownika wybrany (jeden) oddział.

Jeśli nie masz jeszcze konta w FireTMS założysz je tutaj, a jeśli korzystasz już z naszej aplikacji to przetestuj nowe funkcje logując się tutaj.